Přeskočit navigaci
CZ vanaivan.cz - CZ EN vanaivan.cz - EN PL vanaivan.cz - PL VI vanaivan.cz - VI ID vanaivan.cz - ID ZH vanaivan.cz - ZH ES vanaivan.cz - ES JA vanaivan.cz - JA RU vanaivan.cz - RU SK vanaivan.cz - SK EO vanaivan.cz - EO DE vanaivan.cz - DE KO vanaivan.cz - KO IT vanaivan.cz - IT HU vanaivan.cz - HU

Vanaivan

...svět nejen pro skauty

Kopřivnický chyták 2019

Ač nám počasí v týdnu moc nepřálo, tak se ukázalo, že nejen lezci, ale i amatéři a lezecký potěr se dokážou vyhecovat a přijít změřit své síly. Kolem 30-ti lezců si nakonec užilo téměř slunečný den plný lezeckých zážitků. Odpoledne si ještě lezci otestovali své znalosti a dovednosti v kvízu "Lezecký majštrstyk teoretyk". Ten jsme bohužel už nedokončili, neboť nás déšť vehnal dovnitř. Tam už byl připravený Pavel Kořínek se svou přednáškou a promítáním fotek a filmu z Minia Konky a Nanga Parbatu. Vzhledem k tomu, že jsme ještě v pátek přemýšleli, že akci zrušíme, jsme si to nakonec opravdu užili.

Děkujeme všem účastníkům, jističům, kuchařům, výčepním, i těm, co se přišli jenom kouknout. Velký dík patří taky Olušovi, který, ikdyž během závodů odrodil ovečku, nám přesto hudbou zpříjemnil celý den.

Děkujeme taky sponzorům celé akce:

Zdravé město Kopřivnice, Vanaivan, Štramberské uši od Hezounů, Město Kopřivnice, Alpitrek Příbor

 

 

Výsledky Chyták 2019